SQM700JB-18R
MFR.Part #
SQM700JB-18R
JLCPCB Part #
C1398510
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS