AR0805FR-07215RL
MFR.Part #
AR0805FR-07215RL
JLCPCB Part #
C3993425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS