SQM700JB-180R
MFR.Part #
SQM700JB-180R
JLCPCB Part #
C1398530
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS