SQM500JB-7K5
MFR.Part #
SQM500JB-7K5
JLCPCB Part #
C1399841
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 7.5kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS