SQM500JB-680R
MFR.Part #
SQM500JB-680R
JLCPCB Part #
C1396248
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 680Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS