HHV-25FB-52-549K
MFR.Part #
HHV-25FB-52-549K
JLCPCB Part #
C1399024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS