RSF3WSJT-73-22K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-22K
JLCPCB Part #
C432905
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS