SQM200JB-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM200JB-12R
JLCPCB Part #
C1395255
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS