SR0805FR-0768KL
MFR.Part #
SR0805FR-0768KL
JLCPCB Part #
C6234254
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS