AHA500FB-49R9
MFR.Part #
AHA500FB-49R9
JLCPCB Part #
C1567926
Description
49.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS