AF0603FR-07162RL
MFR.Part #
AF0603FR-07162RL
JLCPCB Part #
C5560364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS