AC0805FR-079R31L
MFR.Part #
AC0805FR-079R31L
JLCPCB Part #
C229067
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS