AC0402FR-07560RL
MFR.Part #
AC0402FR-07560RL
JLCPCB Part #
C144747
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS