RT0603CRC07287KL
MFR.Part #
RT0603CRC07287KL
JLCPCB Part #
C2140939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS