SMCJ30CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMCJ30CA/TR7
JLCPCB Part #
C6489312
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A@10/1000us 33.3V 48.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS