5.0SMDJ17AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ17AH
JLCPCB Part #
C19850144
Package
DO-214AB(SMC)
Description
17V 181A 20.9V 20uA 27.6V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS