RV2512FK-071M3L
MFR.Part #
RV2512FK-071M3L
JLCPCB Part #
C7304169
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS