RT0805WRE0762RL
MFR.Part #
RT0805WRE0762RL
JLCPCB Part #
C1712117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 62Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS