RV2010FK-07150KL
MFR.Part #
RV2010FK-07150KL
JLCPCB Part #
C20166214
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS