RV2010FK-07510KL
MFR.Part #
RV2010FK-07510KL
JLCPCB Part #
C6208160
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS