RV1206JR-073M3L
MFR.Part #
RV1206JR-073M3L
JLCPCB Part #
C326888
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS