RT1206FRD07150KL
MFR.Part #
RT1206FRD07150KL
JLCPCB Part #
C136875
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS