RV1206JR-0722ML
MFR.Part #
RV1206JR-0722ML
JLCPCB Part #
C873636
Description
-55℃~+155℃ 22MΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS