TNPU120617K4AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120617K4AZEN00
JLCPCB Part #
C3948079
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS