RM12F1131CT
MFR.Part #
RM12F1131CT
JLCPCB Part #
C4175862
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS