RV1206JR-0713ML
MFR.Part #
RV1206JR-0713ML
JLCPCB Part #
C873623
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS