AA1206FR-0714RL
MFR.Part #
AA1206FR-0714RL
JLCPCB Part #
C2114680
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS