TR0603NR-0747KL
MFR.Part #
TR0603NR-0747KL
JLCPCB Part #
C6289702
Description
-30%~0% -55℃~+125℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS