RV1206FR-07976RL
MFR.Part #
RV1206FR-07976RL
JLCPCB Part #
C5880162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS