RC0805FR-13130RL
MFR.Part #
RC0805FR-13130RL
JLCPCB Part #
C7038231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS