MFR50SFRF52-825R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-825R
JLCPCB Part #
C1746345
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS