RV1206FR-07620RL
MFR.Part #
RV1206FR-07620RL
JLCPCB Part #
C6287823
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS