AA0402FR-07100KL
MFR.Part #
AA0402FR-07100KL
JLCPCB Part #
C2096413
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS