RC0201FR-07165KP
MFR.Part #
RC0201FR-07165KP
JLCPCB Part #
C5858590
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS