RV1206FR-072M55L
MFR.Part #
RV1206FR-072M55L
JLCPCB Part #
C873531
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS