AHA500FB-9R53
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-9R53
JLCPCB Part #
C1567829
Package
Plugin
Description
5W 9.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS