RV0805JR-075M1L
MFR.Part #
RV0805JR-075M1L
JLCPCB Part #
C873463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS