MFR50SFRF52-36R5
MFR.Part #
MFR50SFRF52-36R5
JLCPCB Part #
C1747812
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS