RV0805DR-074M99L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0805DR-074M99L
JLCPCB Part #
C20166204
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS