AA2512JK-0775KL
MFR.Part #
AA2512JK-0775KL
JLCPCB Part #
C4105645
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS