RT1206WRD07127RL
MFR.Part #
RT1206WRD07127RL
JLCPCB Part #
C3953585
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS