RV0603JR-0762KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603JR-0762KL
JLCPCB Part #
C4105962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS