MFR25SFTF52-19R6
MFR.Part #
MFR25SFTF52-19R6
JLCPCB Part #
C3483042
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS