RT1206WRB0724K3L
MFR.Part #
RT1206WRB0724K3L
JLCPCB Part #
C4185964
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS