RT0603WRB071K96L
MFR.Part #
RT0603WRB071K96L
JLCPCB Part #
C3922900
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS