AR0805FR-074R12L
MFR.Part #
AR0805FR-074R12L
JLCPCB Part #
C4222852
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS