RV0603FR-0718KL
MFR.Part #
RV0603FR-0718KL
JLCPCB Part #
C4552340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS