YC324-JK-076K2L
MFR.Part #
YC324-JK-076K2L
JLCPCB Part #
C877025
Package
2012
Description
125mW 4 6.2kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS