RT0402BRB0715K4L
MFR.Part #
RT0402BRB0715K4L
JLCPCB Part #
C7353343
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS