RV0603FR-0710ML
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RV0603FR-0710ML
JLCPCB Part #
C873271
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS